
Creative meeting de Samaritaanse vrouw
Er is een plek waar dorst ontmoet wordt. Een vrouw komt met haar kruik. midden op de dag. En daar is Hij..
Kom mee op een reis door Johannes 4:4–42:
ontdek je dorst, laat zien wat verborgen ligt,
en vind de vrijheid die achtergelaten kruiken brengt.
Durf te komen, durf te drinken, durf te delen
bij de Bron wacht iets dat je misschien nog niet kent.
We gaan samen op ontdekkingstocht langs deze vrouw uit de Bijbel. We kijken naar haar verhaal, naar wat ons raakt, wat opvalt en wat we van haar kunnen leren voor ons eigen leven. Deze gedachten en inzichten brengen we tot leven in een creatieve, visuele opdracht.
Je mag helemaal je eigen weg volgen in hoe je dit vormgeeft. Er zijn allerlei materialen aanwezig, maar voel je vrij om ook je eigen materialen of iets mee te nemen dat voor jou persoonlijk betekenis heeft.
We nemen hier meestal drie ochtenden de tijd voor, zodat er ruimte is om te verdiepen, te creëren en te delen.
Deze creative Meetings zijn bijeenkomsten die laagdrempelig en geschikt zijn voor vrouwen met of zonder creatieve ervaring. Het gaat dus niet om kunnen, maar om je geloofsleven op een persoonlijke en creatieve manier vorm te geven, als een weg van groei, met veel gezelligheid en lekkere hapjes.

Wanneer: op aanvraag
Waar: op locatie aan mijn tafel Wim kanstraat 8 Hengelo
Kosten: 15,00 pp
Opgeven: via contact